Kripto HaberleriAltınÜnlü Milyarder: "Bitcoin Buradan 10 Kat Yükselebilir! Bazı Altcoinler Yok Olacak!"

Ünlü Milyarder: “Bitcoin Buradan 10 Kat Yükselebilir! Bazı Altcoinler Yok Olacak!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Miller Value Partners’ın kurucusu efsanevi yatırımcı Bill Miller yakın zamanda Business Insider ile yaptığı röportajda Bitcoin’e daha fazla önem ve öncelik verilmesi gerektiğini söyledi.

Milyarder yatırımcı bugünkü Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili iddialarını 2000’li yılların başında “dot-com” balonu patladığındaki Amazon hisselerine olan inancı ile karşılaştırdı.

20 yıl önce Amazon hisselerini ortalama 17 dolardan aldığını bugün ise değerinin hayal edilemeyecek bir değere ulaştığını belirten Miller, Bitcoin’e olan bahsini kazanç sağladığı Amazon hisselerine benzetti.

Miller bu yıldan önce yaklaşık 500 dolar ortalama fiyatla Bitcoin satın aldığını da ekledi.

Miller, halen portföylerine Bitcoin eklememiş bankalar ve yatırım firmaları için Bitcoin’e yatırım yapmanın bugün daha ilgi çekici olması gerektiğine dikkat çekti ve ardından derin bir kripto anlayışına sahip olmayan ve kripto paraların geleceğinden emin olmayan yatırımcılara portföylerinin yalnızca %1’ini Bitcoin ve kripto paralara tahsis etmelerini tavsiye etti.

Milyarder yatırımcı, daha da ileri giderek Bitcoin’in 43.000 dolarlık fiyatının 300 dolarlık fiyatından daha az riskli olduğunu savundu.

Hızla büyüyen ve değişen bir endüstride Coinbase’in kolayca 500 milyar dolar veya 1 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olabileceğine değinen milyarder, yatırımcılara Bitcoin ve Coinbase hisse senetlerini yatırım aracı olarak ellerinde tutmaları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Röportaj sırasında Bitcoin simgesi olan siyah bir şapka takan Miller Bitcoin’i “dijital altın” olarak gördüğünü belirtti.

Miller, yatırımcıların Bitcoin’i bir cennet varlığı olarak kabul etmesi durumunda Bitcoin’in değerinin 10 kat artabileceğini iddia etti ve bunun kriptonun potansiyelini gerçekleştirmesinin yalnızca başlangıcı olacağını savundu.

Miller son olarak 10.000 çeşitli token olduğunu ve ilerleyen zamanlarda bir avuçtan fazlasının değerli olma şansının çok çok küçük olduğunu vurguladı ve “Bitcoin, Ethereum ve diğer birkaç tanesi muhtemelen bir süre daha buralarda olacak.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları