BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü Rockçı Yatırım Yaptığı Altcoinleri Açıkladı!

Rockçı Gene Simmons, kripto yatırımları hakkında konuştu

Dünyaca ünlü rock grubu Kiss’in basçısı Gene Simmons bu haftanın başlarında Youtube’un en büyük kripto kanallarından olan Altcoin Daily ile yaptığı röportajda kripto piyasası ve yatırımları ile ilgili konuştu.

Her defasında Bitcoin ve diğer kripto paralar ile ilgili olumlu düşündüğünü dile getiren Simmons 14 altcoine sahip olduğunu belirtti.

Paylaşımlarında kripto paralara yatırım yaptığını söyleyen ünlü rockçı Şubat ayında Twitter hesabından 300.000 $’lık Cardano (ADA) aldığını ve ADA için “inandığı bir şey” olduğunu yazmıştı.

Simmons, aldığı ADA’ları satmamış olsaydı, şuanki fiyatına göre ikiye katlamış olacaktı.

Ünlü rockçı röportajında ADA ile ilgili “Aptal bir isim olmasına rağmen Cardano’yu seviyorum. O şeyden kurtul. Sadece ADA deyin. Ticaret adıyla adlandırın.” dedi.

Simmons, devamında sadece ADA yatırımının olmadığını, ADA’ya en az meblağda yatırım yaptığımı başka kripto yatırımlarına milyon dolarlık yatırım yaptığını belirtti.

Kripto yatırımlarından ciddi karlar elde ettiğini söyleyen rockçı, ADA dışında Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Polkadaot ve Uniswap yatırımları da olduğunu ve Bitcoin’i 10.000 $ iken aldığını ifade etti.

“Bütün kriptolarım çok iyi iş görüyor” diyen Simmons, şuan ki seviyesinden 10 kat artacağını düşündüğü iki altcoin satın aldığını ancak ismini vermek istemediğini söyledi.

Yatırım yaptığı altcoinlerin ismini açıkladığı takdirde altcoin fiyatlarının pumplanacağını ancak yükselişin doğal olmasını istediğini ifade etti.

Simmons, Elon Musk’ın Dogecoin ile ilgili atığı twitlerden sonra aldığı Dogecoin’leri sattığını ancak diğer kripto para yatırımlarını 10 yıl daha satmayı düşünmediğini belirtti.

Simmons son olarak başlangıçta kendisinin de kripto ile ilgili bilgisi olmadığını ancak araştırma yaparak öğrendiğini bu bağlamda da kripto yatırımcılarına kendi araştırmalarını yapmalarını tavsiye etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu