HaberlerKripto Para

Ünlü Tenisçi “Küçük Kızım Satın Alma Çılgınlığına Katılarak Bu Altcoini Aldı.”

Tenis analisti kripto piyasasına nasıl girdiğini anlattı.

Ünlü ESPN tenis analisti Brad Gilbert, katıldığı CNBC Squawk Box programında kripto para piyasası ile nasıl tanıştığını ve yatırımlarını anlattı.

Gilbert, ilk kez bu yılın Şubat ayında kripto para birimleri ile tanıştığını ve kripto para dünyasına ilk adımı atmasında küçük kızının etkisi olduğunu söyledi.

Aynı zamanda eski tenis oyuncusu olan Gilbert, ilk kripto para yatırımını Garyscale’nin GBTC’sini alarak yaptığını ifade etti.

Ünlü analist, kripto para dünyasına girmesinde kızının etkisini yineleyerek:

Küçük kızım benden önce kripto piyasasına girdi ve o sıralardaki Dogecoin satın alma çılgınlığına katılarak, Dogecoin aldı.

Gilbert, kripto para piyasasını tenis maçı ve rakip olarak gördüğünü belirterek, bu piyasada yeni olduğunu ve sadece biraz kazanmak için uğraştığını ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu