HaberlerKripto Para

Ünlü Türk Kripto Para Analisti Selcoin De YouTube’dan İhtar Alanlar Kervanına Katıldı

YouTube daha önce birçok kez kripto paralar ile alakalı farklı içerikli kanal ve videolara “zararlı ve/veya tehlikeli” olduğu gerekçesiyle ihtarda bulunmuştu.

YouTube bu zamana kadar birçok YouTube kanalını kapattı ve birçok YouTuber’ın mağdur olmasına neden oldu. Kiminin kanalı tamamen kapanırken kimininse yüklediği video sansürlenerek yayından kaldırıldı. Özellikle bir dönem kripto paralara yönelik hesapları kapatan ve videoları engelleyen Youtube, görünen o ki bu tutumunu hala devam ettiriyor. Söz konusu kervana ünlü Türk kripto para analisti Selcoin de katıldı.

YouTube kanalında başta Bitcoin olmak üzere genel piyasalar hakkında yorum yapan ve tutarlı analizleriyle tanınan Selcoin, yüklediği videonun “zararlı ve/veya tehlikeli” olduğu gerekçesiyle ihtar aldı. Söz konusu karara itiraz eden Selcoin, şimdi YouTube ekibinin geri adım atmasını bekliyor.

İlgili videodaki Selcoin’in öne çıkan açıklamalarını daha önce haberimize taşımıştık, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber  Selcoin'den Bitcoin ve Genel Piyasaya Değerlendirmesi

Güncelleme: Selcoin, bugün engellemenin kalktığını ifade ederek, ihlal sebebinin yoğun bir spam saldırısından olduğunu ifade etti ve kendisine destek çıkanlara teşekkür etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu