BitcoinHaberler

Ünlü Yatırım Şirketi Uyardı! “Bitcoin’de 2020 Ekim Ayına Benzer Bir Arz Şoku Gelebilir”

SkyBridge Capital CIO’sunun açıklamalarını aktardık.

Amerikalı yatırım şirketi SkyBridge Capital CIO’su Troy Gayeski, Bloomberg ile yaptığı röportajda Bitcoin ve Ethereum hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

CIO, Bitcoin ve Ethereum’un bir değer deposu olarak önemine vurgu yaparak Bitcoin’in, Ethereum’dan bir adım daha önde gideceğini ve günlük işlemlerimizde de kullanacağımızı söyledi.

Gayeski, Bitcoin’in fiyatının volatil olduğunu ancak günlük işlemlerde kullanım açısından pazar lideri olacağını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“Volatil bir varlık olacak ama aynı zamanda diğer varlıklarla korelasyonsuz bir değer deposu olmaya da devam ediyor. Risk-ödül ilişkisinin şimdi tekrar yukarı doğru yükseleceğini düşünüyoruz.

Ayrıca kripto pazarındaki şu anki arz durumunun 2020 Ekim ve Kasım aylarına benzediğini, bu bağlamda piyasanın benzer bir arz şokuna hazırlıklı olması gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

En büyük iki dijital varlık olan Bitcoin ve Ethereum’un gelecekteki değer deposu olarak en çok tercih edilen seçenek olacağını düşündüğünü ve SkyBridge Capital’ın sadece Bitcoin’e değil Ethereum’a da yatırım yaptığını belirtti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu