Haberler

Ünlü Yatırımcı Bitcoin İle İlgili Görüşünü Paylaştı: “Azıcık”

Dan Held'in görüşlerini aktardık.

Ünlü yatırımcı Dan Held’in ciddi bir Bitcoin maksimalisti olduğu biliniyor. Kraken borsasında Büyüme Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Held, her fırsatta devletlere “Bitcoin alın” çağrısı yapmayı sürdürüyor.

Özellikle son dönemde “El Salvador harici başka ülkeler de Bitcoin yatırımı yapabilir” iddiaları ortaya atılmışken bir yorum da Held’den geldi. Held Twitter üzerinden “195 tane ülke var, 21 milyon adet Bitcoin var “azıcık”” şeklinde paylaşımda bulundu.

Öte yandan yapılan araştırmalara göre 8 milyon BTC’nin birtakım nedenlerden dolayı kayıp/ulaşılamaz olduğu düşünüldüğünde aslında dolaşımdaki arzın hiçbir şekilde 21 milyon olmayacağı da biliniyor. Bu, Dan Held gibi birçok uzmanın “ileride Bitcoin kıtlığı olacak ve talep çok fazla artacak” öngörüsü son derece mantıklı kılıyor.

Daha önceki paylaşımında da Held; “ABD’nin ulusal borcu 29 trilyon dolar ve vatandaş başına bu 89 bin dolar borç demek. Umarım Bitcoin’iniz vardır” demişti.

Bu noktada ülkelere “Bitcoin alın” çağrısı yapan ünlü yatırımcı, bir sonraki boğa döngüsünde ise BTC’nin 100.000 ila 300.000 dolar olacağını öngörüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu