Kripto Para

UpBit 6 Kripto Para Birimini Borsadan Çıkaracak

UpBit kripto para borsası 6 kripto para birimini çıkarmaya karar verdi.

Nexo

UpBit kripto para borsasının yeni kararı 6 gizlilik odaklı kripto paranın delist edilmesi yönünde karar verilmesine işaret ediyor. UpBit kripto para birimi borsasından delist edilecek kripto paralar son dönemde bazı kripto para birimi platformlarından da çıkarılan gizlilik odaklı kripto paralar olmakta. Yatırımcıların gizlilik odaklı olan birçok kripto para birimine ilgi göstermesine rağmen atılan bu adımın ardında ne olduğu konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

Monero, Zcash, Dash, Haven, BitTube ve PIVX kripto para birimlerinin 30 Eylül’den itibaren işlemlere kapatılacağı uyarısında bulunan UpBit, yatırımcıların bu kripto para birimleri ile ilgili herhangi bir işlem yapamayacak olduklarını ve 30 gün içerisinde ise çekim işlemlerinin yapılması gerektiğini açıkladı. UpBit’in bu konuda yaptığı açıklama  yatırımcıların korunması için 30 gün süre ile satışlara izin verileceği ve hesaplardan çekimlerin yapılmaması halinde ne olacağı hakkında açıklama yapılmadı. Bitcoin sahibi kripto para yatırımcılarının bu durumdan etkilenmeyecek oldukları ve sadece Monero, Zcash, Dash, Haven, BitTube ve PIVX kripto para birimlerinin delist edileceği hakkında açıklama yapıldı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı