Kripto HaberleriHaberlerUS Federal Reserve: Kripto Paralar Yeni Rakip

US Federal Reserve: Kripto Paralar Yeni Rakip

Takip et

St. Louis Federal Rezerv Bankası Başkanı James Bullard, kripto paraların küresel paralar arasında yeni rakipler olduğunu ve insanların küresel para savaşlarında kripto para birimlerini gelecek birkaç yıl sonra daha fazla görebilecek olduklarına dair dolaylı yoldan mesaj paylaştı. Bitcoin ve diğer farklı birçok binlerce kripto para olmasının insanların kripto para satın almasında en etkili nedenler olduğu bilinse de yakın zamana kadar birçok insan kripto para birimlerinden haberdar değil. Bunun nedeni dünyada kripto paraların sadece 100 milyonun biraz daha üzerinde insan tarafından biliniyor olduğunun tahmin edilmesi ve bunun arkasında reklam ve lobicilik faaliyetlerinin yetersiz olmasının neden olduğu ifade edilmekte.

Resmi rakamlar henüz bilinmese de kısa süre içerisinde St. Louis Federal Rezerv Bankası Başkanı James Bullard tarafından yapılmış açıklamaya göre küresel para savaşları arasında kripto para birimlerini görmenin kısa vadede olmasa bile gelecek uzun vadede bunu görebilmek mümkün olabilecek ve insanlar kripto para birimleri hakkında gelecekte daha fazla bilgi sahibi olmaya yönelik olarak farklı birçok adım atacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları