Haberler

AB Yöneticisinden Libra Açıklaması

Valdis Dombrovskis kripto para düzenlemeleri önerdi.

AB yöneticisi Valdis Dombrovskis, kripto para birimleri ve Libra ile ilgili yeni düzenlemeler önerdi. Kripto paraların düzenlenmesi gerektiği konusunda açıklama yapan Valdis Dombrovskis, kendisinin Libra ve diğerleri için düzenleme önerdiğini açıkladı.

Valdis Dombrovskis, açıklamasında kripto para birimleri konusunda AB olarak ortak kararlara sahip olmaları gerektiğini, aksi durumda sorunlara asla çözüm bulamayacaklarını açıkladı. AB bugüne kadar hiçbir zaman için ortak bir karar almadı ve her ülke kendi kripto para yasasını uygulama yolunda adımlar atarak yoluna devam etti. Bir tarafta ise AB’nin Almanya ve Fransa tarafından atılan Libra yasakları adımı üye ülkelerde ”biz ne karar vereceğiz” endişesi başlattı.

AB tarafından nasıl karar verilecek bilinmiyor ancak kripto para birimleri konusunda atılacak olan adımlar ve yasalar ile ilgili verilecek olan kararların bu dönemde oldukça fazla önemli olduğunu söylemek mümkün. Aksi durumda kripto para yatırımcıları daha fazla yatırım yapıyor ve Libra tehdidi olduğu için ABD ile kısa süre arayla AB yasal kararlar vermek zorunda kalabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu