AltcoinHaberler

Valkyrie, Bu Sürpriz Altcoine Yatırım İçin Yeni Bir Fon Başlattı!

Dev yatırım şirketi Valkyrie, yaptığı açıklamasında bu sürpriz altcoin için de bir yatırım ürünü sunmaya başladığını söyledi.

Paylaşılan basın bildirisine göre, önde gelen finansal hizmetler şirketi Valkyrie Digital Assets, yalnızca Avalanche (AVAX) altcoinine yatırım yapacak yeni bir fon başlattı.

Şirketin CIO’su Steven McClurg yaptığı açıklamasında AVAX Blockchain’inin “çarpıcı derecede hızlı” bir işlem hızı kapasitesine sahip olduğunu belirtti.

Yatırımcıların fona katılabilmeleri için en az 25.000 dolar yatırım yapmaları gerekiyor.

“Yatırımcılar DeFi Ürünlerine Giderek Daha Fazla İlgi Gösteriyor”

Avalanche altcoininin kurumsal olarak benimsenmeye başlamasıyla birlikte bu yeni yatırım aracının gelmesi bekleniyordu. McClurg yaptığı açıklamasında varlık yatırımcıların giderek daha sık bir şekilde merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründeki yeni projelere talep gösterdiğini söyledi.

Blockchain’in arkasındaki ABD merkezli şirket olan Ava Labs, Nisan ayında Bloomberg’in bildirdiğine göre 350 milyon dolar yatırım almıştı.

Avalanche (AVAX) mevcut durumda piyasa değeri olarak dünyanın en büyük kripto paraları arasında meme token Dogecoin’in hemen arkasında 13. sırada yer alıyor.

DeFi analiz platformu DefiLlama verilerine göre Avalanche toplam kilitli değer olarak (TVL) dünyanın en büyük dördüncü Proof of Stake Blockchain’i olma özelliği taşıyor.

Valkyrie Halihazırda Birçok Altcoin İçin Yatırım Ürününe Sahip

Valkyrie, yeni Avalanche Valkyrie Trust (VAVAX) isimli ürünüyle birlikte şu anda ayrı kripto paraların fiyatını takip eden toplamda 7 farklı yatırım aracına sahip oldu. Dev finans şirketi aralarında Bitcoin, Algorand, Dash, Polkadot, TRON ve Zilliqa’nın da bulunduğu birçok altcoine yatırım hizmeti sunuyor.

Buna ek olarak Valkyrie ayrıca çok coinli bazı fonları da işletiyor. Bilindiği üzere şirketin yalnızca Proof of Stake kripto paralarını takip eden fonu Nisan ayında hayata geçmişti.

Bu yılın başlarında Valkyrie şirketi yönetimi altında bulunan varlıklar konusunda 1 milyar doları aşarak önemli bir dönüm noktasından geçmeyi başarmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu