coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizValkyrie'den Spot Bitcoin ETF Açıklaması! "Onay Geliyor, Büyük Gün Yarın!"

Valkyrie’den Spot Bitcoin ETF Açıklaması! “Onay Geliyor, Büyük Gün Yarın!”

Valkyrie Investments kurucu ortağı ve CIO'su Steven McClurg, spot Bitcoin ETF'lerinin Çarşamba günü onaylanmasının beklenildiğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Piyasa ve yatırımcılar büyük bir merakla SEC’in spot Bitcoin ETF kararını açıklamasını bekliyor.

The Block’un haberine göre Valkyrie Investments kurucu ortağı ve CIO’su Steven McClurg, spot Bitcoin ETF’lerinin Çarşamba günü onaylanmasının beklenildiğini söyledi.

İlgili Haber  Kaynaklara Göre Spot Bitcoin ETF İçin Onay Tarihi Belli Oldu! İşte Gelen Son Bilgiler!

“SEC Spot Bitcoin ETF’lerini Çarşamba Günü Onaylayacak!”

The Block’a konuşan Steven McClurg, bu kararın çok kısa sürede açıklanmasını ve onay yönünde olacağını düşündüğünü belirterek şunları söyledi:

“SEC’in, ETF’leri Çarşamba günü mesai sonuna kadar onaylamasını ve ETF ticaretinin Perşembe sabahı başlamasını bekliyoruz.

Ayrıca ticaretin başlamasından sonraki ilk hafta içerisinde spot Bitcoin ETF’lerine 400 milyon dolar akacağını ve tüm pazarın ilk birkaç hafta içinde 5 milyar dolara ulaşacağını tahmin ediyoruz.”

Valkyrie CIO’su ayrıca tüm ETF’lerin aynı anda onaylanmayacağına inandığını belirterek ilk aşamada 10 ETF başvurusunun onaylanacağını savundu.

McClurg son olarak Bitcoin spot ETF’leri için şu ana kadarki en büyük beklentinin daha fazla ABD’li kurumsal yatırımcıyı çekeceğini olduğuna dikkat çekerek ilk paranın muhtemelen perakende yatırımcılardan geleceğini ifade etti:

“ETF kapısının dışında çoğunlukla perakende yatırımcılar olacak. İlk para kurumsal yatırımcılardan değil perakende taraftan gelecek.

Ayrıca GBTC’den çok fazla çıkış bekliyorum.”

*yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail