binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinVanEck'ten Ethereum İçin 343 Dolar, 11 Bin Dolar ve 51 Bin Dolar...

VanEck’ten Ethereum İçin 343 Dolar, 11 Bin Dolar ve 51 Bin Dolar Tahmini!

VanEck analistleri 2030 yılına kadar Ethereum'un 10.000 doların üzerine çıkabileceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Nisan ayında ikinci önemli güncellemesi olan Şanghay yükseltmesini başarıyla gerçekleştiren Ethereum, bir hafta içerisinde 2,140 dolara ulaşmıştı.

Bu ATH’sinden sonra düşüş eğilimini sürdüren ETH, Mayıs ayının başlarında tekrar 2.000 doları zorlasa da bunda başarılı olamadı.

Piyasada yaşanan düşüşlerle birlikte 1,740 dolara kadar düşen Ethereum yazım esnasında 1,813 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

2021 yılında yaşanan boğada 4,900 dolara kadar çıkan ETH halihazırda bu ATH’sinden bir hayli uzak olsa da bazı analistler ETH’nin büyük bir patlama yaşayacağını düşünüyor.

ETH fiyatının yükselmesi konusunda iyimser olduklarını belirten yatırım fonu VanEck’in analistleri 2030 yılına kadar ETH’nin rahat bir şekilde 10.000 doların üzerine çıkabileceğini söyledi.

Yakın bir tarihte Banklees’e konuşan analistler, ETH’nin geleceği adına üç tablo olduğunu belirtti.

En olumsuz tabloda ETH‘nin 2030’da 343 dolara düşebileceğini düşünen analistler, ETH’nin nötr bir senaryoda 11,849 dolara en iyimser tabloda da 51.006 dolara ulaşabileceğini tahmin etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail