binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinVarlıklarını Bitcoin'e yatıranların sayısı artacak

Varlıklarını Bitcoin’e yatıranların sayısı artacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin sahibi olmak isteyen insan sayısının son 2 yıldır artış eğiliminde olduğu, Ocak ayında yaşanan düşüşün ardından ise fazlası ile varlık sahibi olan kişilerin bu konuda tereddütte kaldıkları görülmüştü. Bitcoin alıp, almamak konusunda kararsız kalan yatırımcıların, karar vermekte çok daha fazla zorlandıkları ve karar verirken, kripto paraların durumundan ziyade fiyatının ne kadar yükselebilecek olduğuna bakarak karar verme isteklerinin bu konu üzerinde etkili olduğu tartışmalarını beraberinde getirmişti.

Bitcoin sahibi sayısı neden artacak?

Bitcoin sahibi varlıklı insan sayısının gelecek 3 ay içerisinde artmasının beklentisi ise fiyat beklentisi dolayısı ile ortaya çıktı. Kripto paraların fiyatının yükselecek olduğunu tahmin eden kişiler, bu konuda yatırımlarını Bitcoin’e ve diğer altcoinlere yatıracak olduklarını belirtmeye başladılar. Büyük yatırımcılar hedefleri arasında 22.000 dolar seviyesi bulunurken, bu seviyenin ne zaman gerçek olacağı konusunda ise analistler gelecek 2 ay içerisinde gerçek olabilecek olduğunu öngörüyor ve bunu hedefliyorlar. Bazı analistlerin düşünceleri ise büyük yatırımcıların çok dikkatli olarak hareket etmelerinden ve dikkatli altcoinler seçmelerinden yana olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail