blank
AltcoinHaberler

VeChain (VET) için yeni ortaklık girişimi

VeChain (VET) kurucusu olan Sunny Lu, Youtube üzerinden verdiği canlı röportaj ile VET’in geleceği hakkında konuştu. VeChain topluluğunun altcoinler arasındaki en iyi topluluk olduğuna değinen Lu, röportajda topluluğa, verdiği desteklerden dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Geçtiğimiz aylarda Ethereum ağından ayılan ve kendi ana ağına geçen VET için herşey planlandığı gibi gidiyor. Eski kısaltmasının VEN olduğu VeChain, yani ağa VET kısalması ile geçiyor. VEN‘den VET‘ geçişlerin ise yüzde 90 oranında tamamlandığı ifade edildi.

Vechain’den yeni ortaklık girişimi

VeChainThor cüzdanı alacağı güncelleme ile halka açık imza işlemlerini destekleyecek ve çevrimdışı imza işlevini devreye sokacak. Ayrıca kimlik doğrulaması sağlayan VeVID hizmeti de son test aşamalarında ve yakın zamanda piyasaya sunuculacak. Mevcutta BMW ve Ranault gibi otomotiv devleri ile ortaklıkları bulunan VeChain’in yakın zamanda yeni bir otomotiv deviyle de anlaşacağı ifade edildi.

1 milyar dolar piyasa hacmi ile kendini 17. sırada bulan VeChain 0,018 $ seviyelerinde işlem görüyor.

Ayrıca Bitfinex borsası VET’ten VEN’e geçiş sürecinin bugün olacağını ve saat 15:00’dan itibaren işlemlerin bir süre askıya alınacağını duyurdu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu