binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerVenezuela Halkı Çareyi Bitcoin Üretiminde Buldu

Venezuela Halkı Çareyi Bitcoin Üretiminde Buldu

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Venezuela halkının büyük bir kısmı olmasa bile orta çapta birçok vatandaşın ülkede resmi olarak değer kaybı yaşayan Bolivar para birimi dolayısı ile ekonomik krizde oldukları bilinmekte. Ülke genelinde yaşanan kriz ABD’nin yaptırımları sonrası en üst düzeye çıkarken bir diğer tarafta ise ülkeye uygulanan yaptırımlar dolayısı ile gıda, enerji ve diğer alanlarda birçok sorun yaşanıyor. Venezuela halkı ise 1.3 TL ile aylık olarak elektrik kullanabilmenin verdiği rahatlık sayesinde kripto para madenciliği yaparak günlük ortalama 6 dolar ila aylık 1000 dolar seviyesine varan çok ciddi paralar elde edebiliyor.

Bu durum ülkede daha ne kadar sürer bilinmese de gelecek süreçte kripto para madenciliğinin Venezuela halkının asıl para kazanma kaynaklarından birisi haline gelmesi beklenen bir durum.

Halk 6 Dolar İle Bir Günü Çıkarabiliyor

Üretimsel olarak kripto para madenciliğinden gelen para ile bir günü standart bir şekilde çıkarabilen aileler, daha sonraki günlerde ne yapacak olduklarını ise bilmeden boşluğa sürükleniyorlar. Ülkede Maduro yönetiminin aldığı katı rejim kararlarına rağmen halkın bir kısmının hala daha hükümeti desteklemesi ise oldukça fazla tepki çekiyor ve hükümete tepkiler en üst düzeyde yaşanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail