Haberler

Venezuela Halkı LocalBitcoins Rekorunu Kırdı!

Güney Amerika ülkesi Venezuela'da yeni bir LocalBitcoins rekoru kırıldı.

Venezuela’da LocalBitcoins hacim rekoru bugün kırıldı. Birkaç hafta önce yeni bir rekor kırılmasının ardından ülkede kripto paralara olan ilgi artmış ve kripto paralara olan ilginin artmasının arkasında yatan sebepler arasında ülkede yaşanan ekonomik problemler bir neden olarak gösterilmişti.

Ülkede, kripto para sahipleri gelecekte ekonomik sorunlar yaşamamak ve ekonomik olarak kripto para birimlerinden elde edecek oldukları kazancı elde etmek için kripto para birimlerine yatırım yapmıştı.

26.4 milyar Bolivar değerinde LocalBitcoins piyasa hacmi oluşan geçtiğimiz hafta rekor yeniden kırıldı. Venezuela yeni rekoru ile birlikte bir sonraki kripto para rekorlarına hazırlanmaya başlayabilir. Ülkede, kripto para birimleri konusunda yapılacak olan yeni alımların LocalBitcoins’te bazı yeni rekorlar kırılmasında faydasının çok fazla olabileceği iddia edilmekte. Yasal olarak birçok kripto para borsası yasaklı olduğundan dolayı LocalBitcoins dışında pek fazla alternatif yol olmadığı için Venezuelalı kripto para sahibi olmak isteyen kişiler LocalBitcoins’i çok sık kullanıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu