Haberler

Venezuela Hükümetinden Yeni Önlem

Venezuela hükümeti yönetimi aldığı son karar ile birlikte gerici, insan haklarından uzak ve yasakların ülkesi olma yolunda ilerlediklerini doğruladı. Ülkede pirinç ve gıdaya erişim dahi neredeyse yok iken madencilik alanında kazanç sağlayarak kendisini geçindiren ailelerin daha fakir konuma düşmesini isteyen Maduro hükümeti aldığı karar ile ithal madencilik ürünlerinin yasaklanması yönünde karar verdi.

Dünyanın en fazla ve en büyük petrol rezevlerine sahip olmasına rağmen hiçbir şekilde bilgisi olmayan dolmuş sürücüsü bir kişi tarafından yönetilen ülkede demokrasi ve yargı maalesef ki yok. Geçtiğimiz hafta yapılmış olan seçimlerde Maduro tekrar başkan seçilmiş ve halkın ne yönde oy ve tercih kullandığından daha önemlisi Maduro hükümetinin seçim güvenliğini sağlamak konusunda isteksiz olması ve kendi destekçilerini seçim sandıklarının başına geçirmesinin büyük krizin patlak vermesini sağladığı iddia ediliyor.

Venezuela Batıyor

Ekran kartı, anakart ve benzeri ithal ürünleri yasaklayan Maduro yönetimi bu yasaklar ile birlikte nereye varacak ve ülke ekonomisinde nasıl hasarlara sebep verecek merak konusu olmuş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu