Kripto HaberleriHaberlerVenezuela Madencileri İstemiyor!

Venezuela Madencileri İstemiyor!

Takip et

Venezuela’da kripto para madencilerine yönelik uygulanan baskılar artarken, Nicolas Maduro hükümetinin sürekli olarak kripto para madenciliği yapan kişilere yönelik olarak yeni adımlar atması ülkede bazı tepki ve karşıt görüşlü olan madencilerin muhalefete tepkisine neden oluyor. Muhalefetin gerekli çabayı göstermediği ve ülkede karışıklığın devamında pay edindiğini belirten Venezuelalılar, madenciliğin ülkede Nicolas Maduro tarafından yasaklanmaya çalıştığını ve bunun gerçek olmasına ‘ramak’ kalmasa bile cihazları bozulan madencilerin bir daha madencilik yapamadıklarından şikayetçi.

Venezuela’da madenciler tepkili

Kripto para birimi madencileri ülkedeki yasaklara tepki gösteriyor olsalar bile kısa vadede kripto para birimlerinden kazanç elde etmek konusunda ülkede enerji fiyatları düşük olsa da yasaklar nedeniyle yeni cihaz alamadıklarından kazançlarında büyük bir düşüş olduğunu ifade ediyorlar.

Bitcoin madencilerinin Venezuela’da beklentileri kısa süre içerisinde yönetimin değişmesi ve yeni yönetimin madencilere yönelik kısıtlamaları kaldırması yönünde. ABD yaptırımlarından sonra Venezuela ekonomisi çöktü ve ülkede insanlar gıda alabilmek bir yana dursun, temel insani ürünlere erişemiyor, sağlık sektörü yeni ilaç alamadığından her gün onlarca insan önlenebilecek sebeplere rağmen ölüyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları