Haberler

Venezuela’da 315 Madencilik Cihazı Ele Geçirildi

Venezuela Savunma Bakanlığı'na bağlı Silahlı İşbirliği Kuvvetleri, ülkede kaçak 315 madencilik cihazını ele geçirdiklerini duyurdu.

Venezuela büyük bir ekonomik krizden henüz çıkabilmiş değil ve daha büyük ekonomik krizler ile karşı karşıya. Kripto para birimlerine dönük bazı yasaklar uygulamaya devam eden ancak kripto paraların aktif olarak kullanıldığı ülkeler arasında yerini alan Venezuela, madencilik cihazları konusunda ise katı kararlar almış ancak bunları uygulamaya koyamamış bir ülke.

Silahlı İşbirliği Kuvvetleri, ülkede 315 madencilik cihazını ele geçirdiklerini ve bu cihazların resmî olarak kaydedilmediği için el konulduğunu açıkladı. Bir süre önce kripto para birimi madencilik cihazları ile ilgili resmî kayıt şartı getiren ülke, bu cihazların kayıt altında tutulmasını ve aksi durumda ceza yazılması ve el konulmasını gerektiren kararlar almıştı.

*Kayıtlı cihazlar yasaldır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu