Haberler

Vietnam’da Kripto Para Çalışmaları Düzenleniyor

Vietnam kripto paraları düzenliyor.

Vietnam, Linh Thanh Grubu’nun izniyle ilk onaylı kripto borsa lisansı alacak olması bu konuda beklentiler yarattı. Linh Thanh Grubu Vietnam’daki en büyük dağıtım firmasıdır. Grup, Vietnam’da ilk para alışverişi aşamasını kurmak için İsviçre merkezli bir blok zincirleme firması olan KRONN Ventures ile ortaklık kuruyor.

Endüstri, Linh Thanh Group’un devasa dağıtım ağını ve KRONN’in dünya standartlarında teknolojisini birleştirerek Vietnam’ın etkiyi hisseden tek ülke olmayacağını umuyor. Etki diğer Asya ülkelerine de yayılacak.

Vietnam, kripto dostu düzenlemeleri ve Güneydoğu Asya bölgesindeki gelişmekte olan ekonomisi sayesinde böyle bir gelişme için harika bir yer olacaktır. İnsanlar kripto para birimlerini ve farklı kripto para çalışmalarını pazarda benimsemeye istekliydiler ve Bitcoin’e tüm kripto paralar arasında daha fazla ilgi gösterdiler.

Kripto devriminde hala geride kalan daha fazla ülkeyi kendi ülkelerinde kripto borsaları kurmayı düşünmeye başlatacak bir gelişme olacağını umuyoruz. Vietnam ekonomisi Güney Kore’ye göre daha baskın.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu