Bitcoin

Vinny Lingham: Bitcoin 2.000-3.000 Dolara Gerileyebilir

Civic'in kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Vinny Lingham'dan Bitcoin'e yönelik açıklama.

Civic’in kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Vinny Lingham, kripto para fiyatlarındaki değişimlerin bir süre devam edecek olduğundan emin olduğunu ve Bitcoin fiyatının 2.000 ila 3.000 dolar arasında kendisine dip fiyat bulmaya çalışacak olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının en fazla 2.000 dolara kadar veya biraz daha aşağısına kadar düşebilecek olduğunu açıklayan Lingham, 500 dolar ve buna yakın seviyelere düşüşün ise beklemediklerini açıkladı. Bitcoin Cash fiyatının ve XRP fiyatının düşüş yaşamış olması ile ilgili pek fazla açıklama yapmayı tercih etmeyen Vinny Lingham, ”kripto paralarda bir süre 2.000 dolar ila 3.000 dolar arasında seyredeceğimizi düşünüyorum” dedi.

Uzun vadeli yatırım dedi

Civic’in kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Vinny Lingham, kripto paralar ile ilgili yatırımların kısa vadeli yatırımlar olmadığını, uzun vadeli yatırımlar olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne zamana kadar yükselmeyecek olduğu konusunda ise uzun bir süre yükseliş beklenmeyebilecek olduğu açıklamasında bulundu. Lingham’ın açıklamaları kısa sürede kripto para sektöründe art arda paylaşıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu