BitcoinHaberlerKripto Para

Visa CEO’su Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu! “Bu İşin Ortasındayız”

Kripto paraların geleceğinde neler var?

Dünyanın popüler ödeme devi Visa CEO’su ve başkanı Alfred Kelly, kısa süre önce bir söyleşiye katıldı ve Fortune CEO’su Alan Murray ile birlikte kripto paralar ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak düşüncelerini paylaştı.

All Kelly olarak da bilinen Visa CEO’su bugüne kadar pek çok platformda kripto para birimleri ile ilgili pozitif düşünceleri olduğunu aktarmıştı. Bu düşüncelerinde bir değişim olmadığını belirten CEO, kripto para birimlerinin önümüzdeki beş yıl içinde son derece popüler olabileceği kanaatinde olduğunu yineledi.

Kripto para endüstrisini yeni ve canlı olarak nitelendiren CEO, kripto para birimlerinin  gelecekteki rolü ne olursa olsun Visa’yı yeni nesil finansal sistemin “ortasında” görmek istediğini de yineledi.

CEO, kripto para birimlerinin bir moda haline gelme ihtimali olduğu kadar fiyasko ile de sonuçlanacağına dikkat çekerek:

Kripto para birimlerinin ne kadar ileri gideceğini bilmiyorum. Bu geçici bir heves de olabilir. Bunu bilecek kadar akıllı değilim ama ne yapacağımı bilecek kadar akıllıyım. Benim amacım şirketimizin bugün bu işin ortasında olmasını sağlamak.

Kelly, kripto paraların gelecekte popüler olacağına dair birçok işaret olduğunu ve Visa’nın kripto para birimlerinin benimseme aşaması için tamamen hazır olduğunu belirterek:

Kripto paraların yükselişe geçeceğini ve büyük bir iş haline geleceğini tahmin ediyoruz. Kesinlikle buna hazır olmak istiyoruz ve bence harika bir başlangıç ​​yapıyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu