bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerVisa'dan Yeni Kripto Para Hamlesi Geldi!

Visa’dan Yeni Kripto Para Hamlesi Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ödeme devi Visa, kripto para birimlerine olan ilgi ve talep artmaya devam ederken bu gelişen kripto endüstrisine ayak uydurmak için yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyor.

Visa kripto para odaklı hizmetlerini genişletmek amacıyla kurumsal müşterileri için kripto danışmanlık hizmetini başlatacağını duyurdu.

Visa tarafından yapılan açıklamada, yeni başlatılacak kripto danışmanlık hizmeti danışmanlık ve analitik bölümünde yer alacak.

Kripto danışma grubu, kripto paraları piyasaya sürerken, popüler NFT’leri keşfederken ve merkez bankası için bir cüzdan geliştirme gibi her konuda finansal kurumlara, perakende devlerine ve diğer işletmelere kripto girişimlerinde yardımcı olacak.

Visa yaptığı açıklamada yakın tarihli bir anket sonucuna atıfta bulunarak “ankete katılan kripto yatırımcılarının %40’ı gelecek yıl içinde ana bankalarını kripto odaklı ürünler sunan bir bankaya geçirme niyetinde olduğunu söylüyor.” dedi.

Visa’nın kripto para başkanı Cuy Sheffield kriptonun kendileri için çok büyük bir büyüme fırsatı olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bankalar ve kripto ekosistemi arasındaki bu köprü olmaya yardımcı olmak için Visa’nın oynamasının kritik bir rol olduğunu düşünüyoruz. Her bankanın bir kripto stratejisi olmalı.”

Ödeme devi Visa kripto alanında attığı adımlarla kripto pazarının lider bir ödeme işlemcisi olmaya çalışıyor.  Bu bağlamda Visa, müşterilerine ve tüccarlara kripto ödemelerini kabul etmelerini sağlamanın yanı sıra, NFT koleksiyonlarından biri olan CryptoPunks’tan alarak NFT dünyasına da adım atmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları