binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerVitalik Buterin: 1 Trilyon Dolarlık Şirket Hükümetlerden Daha Çok Önlemler Alıyor

Vitalik Buterin: 1 Trilyon Dolarlık Şirket Hükümetlerden Daha Çok Önlemler Alıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum’un kurucusu olan ve bir süredir kripto paralar konusunda pek fazla açıklama yapmamasından dolayı yatırımcılar tarafından tavsiye ve önerileri sorulan, daha önce sert açıklamaları ile gündeme gelen Vitalik Buterin, bugün Apple’ın App Store politikalarını eleştirdi. Apple’ın 1 trilyon dolara yakın bir servet ve değere sahip şirket olmasına rağmen kripto paralar konusunda App Store’da aldığı önlemlerin fazla olduğunu ve buna karşı hiçbir kimsenin tepki göstermemesini hayretle karşıladığını açıkladı.

Sürekli olarak eleştirileri ile tanınan Vitalik Buterin’in bu eleştirisinin sebebi kripto paralar konusunda App Store politikalarının çok fazla katı olması ve Apple’ın her kripto para uygulamasına App Store’da imkan tanımaması gösterilmekte.

Ülkeleri Satın Alabilecek Güce Sahip

Apple bugün istemesi durumunda bir ülke olması halinde 18. büyük ekonomi olan Türkiye’nin önüne geçerek 15-16. sırada kendisine yer bulabilir. İstemesi durumunda bazı ülkeleri satın alabilecek kadar yüksek paraya sahip olmasından dolayı eleştirilere hiçbir şekilde imkan tanımıyor ve kullanıcılarına değer verdiğini her aşamada göstererek ilerlemeyi tercih eden şirketlerden birisi olarak servetine servet katıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail