DogecoinEthereumHaberler

Vitalik Buterin Ethereum Dogecoin İşbirliği Hakkında Konuştu!

Vitalik Buterin Twitter'da soruları cevapladı.

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, yakın zamanda Twitter’da sadece takip ettiği kişilerin soru sorabileceği bir AMA oturumu açtı.

Buterin’in açtığı oturuma Tesla CEO’su Elon Musk, Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer gibi kripto piyasasının önemli isimleri de katıldı.

Çeşitli konularda sorular alan Buterin’e, Dogecoin ile Ethereum arasındaki olası iş birliği ile ilgili çok sayıda soru geldi.

Buterin bu konudaki sorulardan birine, Dogecoin’in PoS sistemine geçmesi gerektiğini zira bunun üzerinde çalışıldığını, belki de Ethereun kodu kullanarak geçebileceğini ifade etti.

Singapur merkezli Three Arrows Capital CEO’su Zhu Su, Buterin’e ETH/DOGE işbirliği için fikirlerini paylaşıp paylaşmayacağını sordu.

Buterin bu soruya:

Umarın Doge yakında PoS’a geçebilir. Belki ETH kodunu kullanabilir. Ayrıca umarım yılda 5 milyar dolarlık yıllık ihraçları iptal etmezler, bunun yerine küresel kamu mallarını finanse eden bir çeşit DAO’ya koyarlar. Çünkü bu Dogecoin’in sağlıklı, açgözlü olmayan etiğine çok iyi uyuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu