EthereumHaberler

Vitalik Buterin: 2017’de 100 Milyon Dolar Kazandık

Vitalik Buterin 2017 yılında Ethereum Vakfı bünyesinden 100 milyon dolarlık ETH'nin satıldığını ve kendisinin vakıf yöneticilerini ikna ettiğini açıkladı.

2017 yılının Aralık ayında Ethereum fiyatının 1.000 doların üzerine çıkmasının ardından Vitalik Buterin kendisinin Ethereum Vakfı yöneticileri ile buluştuğu ve bu konuda vakıf yöneticilerini en yüksek fiyatlar üzerinden Ethereum satmaya ikna ederek vakfın 100 milyon dolar kazanmasını sağladığını açıkladı. Bitcoin fiyatının yükseldiği ve rekor üzerine rekor kırdığı 2017 yılında birçok yatırımcı büyük oranda satışlar yaparken bir tarafta ise alımlar yapanların sayısında büyük bir artış olmuştu.

Vitalik Buterin bu konuda yüksek fiyatlardan satış yapmanın en iyisi olacağına işaret ederken bir taraftan ise yatırımcıların tepkisi ile karşılaştı. 100 milyon dolarlık ETH sattırdığı için o dönemde ETH fiyatının düşmesine sebep olabileceği tepkisi ile karşılaşan Vitalik Buterin, kendisinin de 30 bin ETH sattığını ve 32 milyon dolar kazandığını açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu