Kripto HaberleriHaberlerVitalik Buterin, Türk Twitter Hesabınca Trollendi!

Vitalik Buterin, Türk Twitter Hesabınca Trollendi!

Takip et

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Twitter hesabında ”Jet Fadıl” şakası ile trollendi. Geçtiğimiz saatlerde Vitalik Buterin’in hesabını etiketleyerek ”Jet Fadıl ile anlaşma yapacak olduğunuz iddia ediliyor, bu doğru mı?” sorusuna Vitalik Buterin tarafından ”Jet Fadıl kim?” diye yanıt verildi. Türkiye’de adı dolandırıcılık ve benzer vakalara karışmış olan ve Caprise Gold Bayrampaşa’nın sahibi olması ile adından söz ettiren Jet Fadıl’ın ününün Vitalik Buterin’e kadar ulaşması Twitter’da gündeme oturdu.

Buterin’e tepki gösterenler var

Buterin’in bu ve buna benzer işler ile uğraşmasından dolayı tepki gösterenler olduğu kadar, bazı Türk kullanıcılar kendisi ile dalga geçildiğini ve Jet Fadıl’ın adının dolandırıcılık vakalarına karışmış olduğunu bilmesini istediklerini belirttiler. Bazı Twitter hesaplarından ise Jet Fadıl konusunda ”sakın bu kişi ile anlaşma yapmayın, sadece kendiniz yönetin” tweetleri atılırken, Buterin’in konuyu anlayıp anlamadığı ise bilinmiyor. Rus asıllı genç yatırımcının adı sık sık Twitter hesabında yaptığı açıklamalar ve ”Ethereum bedava değil, dağıtmıyorum” demesi ile anılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları