Haberler

Vitalik Buterin: YouTube’a Alternatif Gerekiyor

Ethereum ortaklarından Vitalik Buterin, kripto para yatırımcıları ve video yayıncıları için YouTube'a bir alternatif bulunmasını istedi.

YouTube’da bir kripto para birimi yayıncısının videolarının birkaç sebeple iptal edilmesi sorasında Vitalik Buterin bugün yeni bir açıklama ile konuyu üst sıraya taşıdı. Kripto para birimi sahiplerinin bu tür bilgileri edinmesinin yararlı olduğunu düşünen ve yayıncıları destekleyen Vitalik Buterin’e göre tekel olarak bilinen YouTube’a karşı bir alternatif şart.

Kısa süre içerisinde YouTube birkaç kripto para yayıncısının videosunu yayından kaldırdı veya aktif olarak para kazanma özelliğini iptal etti. Bu sebeple YouTube tepki görüyor olsa da platform geri adım atmayarak yayıncıların kripto para birimleri konusunda daha tedbirli olması gerektiğine ve her istedikleri videoları yayınlayamayacaklarını bir kez daha netliğe kavuşturmuş oldu.

YouTube bugün internetin en çok veri tüketimi olan ilk 2 internet sitesi arasında. 1. sırada Netflix’in olduğu biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu