Kripto HaberleriHaberlerVitalik Buterin'in Annesi Sektörün Öncüsü Olabilir

Vitalik Buterin’in Annesi Sektörün Öncüsü Olabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Natalia Ameline bir anne olmanın yanında kendi iş hayatını kurmuş olan bir kadın, girişimci. Blockchain ve kripto paralar konusunda bugüne kadar 608 insana eğitim veren CryptoChicks isimli kar amacı gütmeyen kuruluşun ortaklarından. Vitalik Buterin’in kripto para sektöründe ne kadar tanınmış bir isim olduğunu bilmeyen artık neredeyse yoktur. Herkes Buterin’in kripto para sektöründe en önemli isimler arasında ilk 10’da olduğunu ve tanınmışlığını biliyor.

Kripto para birimleri konusunda bilgi sahibi olan ve aynı zamanda Blockchain konusunda eğitimli bir anne olan Natalia Ameline, kendisinin tüm dünyada kadın ve öğrenciler başta olmak üzere insanlığa fayda sağlamak, daha özgür insanlar ortaya çıkarmak için çalıştığını ve bunu başarmak için yola koyulduğunu açıklıyor.

Yakın zamanda Vitalik Buterin’den daha fazla ünlü olabileceği ve bu alanda kendi başarılarını ortaklık altında göstermesinden dolayı birçok olumlu yorum alan kadın girişimcinin gelecekte daha fazla sayıda öğrenci ve daha fazla sayıda kadına ulaşmak için Pakistan ve diğer çevre ülkeler başta olmak üzere tüm dünyada Blockchain eğitimlerine devam edecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları