Kripto HaberleriHaberlerWashington DC 2019'da Kripto Paralara Yönelik Hiçbir Düzenleme Yapmadı!

Washington DC 2019’da Kripto Paralara Yönelik Hiçbir Düzenleme Yapmadı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Washington DC’de 2019 yılında kripto paralar ile ilgili kesin yürürlüğe giren hiçbir yasa olmadı. Sanılanın aksine kripto para düzenlemeleri konusunda adım atan ancak bunları yürürlüğe sokmayan Washington DC yönetimi ve senatörlerin 2020 yılına dair planları ise daha iyi, daha resmî kararlar olacak. 2020 yılında kripto para düzenlemeleri ile ilgili sert adımlar atması beklenen ABD’nin düzenlemeler için bir süre beklemesinin sebebi olarak yanlışlardan uzak bir yasal karar verebilmekte yatıyor.

Washington’a göre kripto para düzenlemeleri henüz 2020 yılında bile şart bir düzenleme değil. Zira 2020 yılında da kripto paralardan ABD’ye yönelik hiçbir tehdit beklenmiyor ve tehditlerin önceden görülebildiği belirtiliyor.

2019’da hiçbir karar almayan yöneticilerin 2020 yılında başta stablecoinler olmak üzere kripto para birimleri içinde belirli kararlar alması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları