Kripto HaberleriHaberlerWashington Hükümeti Kripto Para Borsalarından Ticari Verileri Talep Etti

Washington Hükümeti Kripto Para Borsalarından Ticari Verileri Talep Etti

Takip et

Washington hükümeti bir süredir kripto paralar üzerinde ve kripto para borsaları üzerinde araştırmalarını sürdürüyor. Bugün itibari ile Washington hükümetinin ABD’de aktif olarak faaliyet sunan 4 kripto para borsasından ticari verileri talep ettiği ve olumsuz durumlar olup olmadığı, kara para aklama durumunun olup olmadığını anlamak üzere bu bilgilerin Washington hükümeti yetkilileri ile en kısa süre içerisinde paylaşılması, aksi durumda ilgili yasalar kapsamında kapatma çalışmalarının başlayabilecek olduğu belirtildi.

ABD hükümeti bu konuda kripto para borsalarından bilgi talep ederken kendilerine tam ve eksiksiz kayıtlar verilmesini, hiçbir bilginin gizlenmemesi gerektiğini 4 borsaya iletti. Borsa yetkilileri ise bu durumun gizlilik ihlali olduğunu belirterek ABD hükümetine tepki gösterirken mecburi olarak bu bilgileri vermek zorunda olduklarını, aksi durumda kendilerinin ABD’de hizmet sunmaya devam edemeyecek, yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilecek olduklarını açıkladı.

Washington Tek Bir Yaptırımla Yok Edebilir

Bugün istemesi durumunda tüm dünyada kripto para borsalarından bilgi talep etme hakkına sahip olan ve bunu istediği şekilde elde etmeyi başaracak tek güç olan Washington hükümetinin Bitcoin’i ve kripto paraları tek bir hamle ile yok edebilecek olduğuna inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları