Kripto HaberleriHaberlerWashington, Venezuela'nın Kripto Para Eylemlerini İzliyor

Washington, Venezuela’nın Kripto Para Eylemlerini İzliyor

Takip et

ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafızları (ICE) New York Yurtiçi Güvenlik Soruşturmaları ofisi ve diğer ABD kurumlarının özellikle Maduro yönetiminin kripto para eylemlerini izledikleri ve bu konuda gerekli bazı raporlar hazırlayarak  Washington’a sunduklarından söz ediliyor.

Amerikan yönetimi son günlerde ciddi kriz döneminden geçerken, özellikle çok yakın zamanda ABD’nin Venezuela’ya tam kapasite savaş açmasının mümkün olabileceği, Venezuela’nın son dönemde ABD’nin daha fazla tepkisini çekmeye başladığından söz ediliyor.

Çevre ülkeleri de rahatsız eden Maduro yönetiminin kripto para birimlerini kötü amaçlar için kullandığı iddia edilirken, özellikle de bazı yetkililerin ülkede kripto para birimlerini uyuşturucu ve benzer ürünlerin satışı ve aracılığı için kullandıkları iddia ediliyor.

Venezuela’da Bitcoin ve diğr kripto para birimleri aktif olarak kullanılıyor ve ülke son derece fakir durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları