Haberler

Washington’da OHAL: Başkan Ekonomiye 250 Milyar Dolar Pompaladı!

Amerikan Başkanı Donald Trump, dün ülkesinin ekonomisinin corona virüsten zarar görmesini engellemek için ekonomiye en az 250 milyar dolar pompaladı.

Amerikan Başkanı Donald Trump yönetimi corona virüse karşı son hız çalışıyor. ABD’nin hiçbir şekilde corona virüs salgını ile boğuşmaması için AB ülkelerinden 1 tırnak makasının bile ülkeye girişine izin vermeyecek olduklarını ve 30 gün süre ile karantina uygulayacak olduklarını açıklayan Trump yönetimi, aynı zamanda AB’ye tepki gösterdi.

AB’nin Çin’de ortaya çıkan corona virüs salgınına karşı gerekli önlemleri almadığı ve yavaş kaldığı eleştirisini yönelten Başkan, bu sayede ABD’ye salgının Avrupalılardan sıçradığını açıkladı.

ABD ekonomisinin dünyanın açık ara bir farkla dünyanın en iyisi olduğu, en iyi sağlık uzmanları, ilaç şirketleri, bilim adamları ve hastanelerin ABD’de olduğuna değinerek sözlerine devam eden Trump, ”En iyileri her zaman bizde! Elimizdeki devasa ekonomik güç sayesinde her türlü sorunla başa çıkabiliriz, çıkıyoruz.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu