Haberler

Washington’dan Petrol Açıklaması: Fake Haberler Fiyatları Dengesizleştiriyor

Washington, D.C.'den bugün petrol fiyatları ile ilgili özellikle bir açıklama bekleniyordu.

Dünya ekonomisi için tarihi saatlerden geçildiği bugünlerde herkes borsaların çöküşünü, hisse senetlerinde meydana gelen düşüşü, dolar kurunun yükselişi ve petrol fiyatları ile kripto para birimlerinin düşüşünü konuşuyor. ABD Başkanı Donald Trump bugün son dakika açıklaması olarak petrol fiyatlarının daha fazla düşmesinin ardında spekülasyonların olduğunu, Rusya ile Suudi Arabistan arasında görüşme iddiaları ve diğer iddiaların piyasaya daha fazla zarar verdiğini açıkladı.

Washington, D.C.’den yapılan bu açıklama dakikalar içerisinde piyasalarda varlıkların %0.8 ila %1.2 oranında değer kaybına sebep olurken, Rusya’nın petrol fiyatları karşısında acil durum ilan edip etmeyecek olduğu sorulmaya başlandı.

ABD’den yapılan her bir açıklamanın özelikle bu dönemde kripto para yatırımcıları için önemli olduğu, özellikle yatırımcı kimselerin beklentisinin bu dönemde düşüş olduğu için dikkatli hareket etmek gerektiğinden söz edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu