bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerWeiss Ratings: Facebook Kripto Para Projesi Gizlilik Odaklı Değil

Weiss Ratings: Facebook Kripto Para Projesi Gizlilik Odaklı Değil

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Weiss Ratings, kripto para projesi üzerinde çalışan Facebook’u eleştirdi. Kripto para birimi projesinin doğal olarak iyi bir karar olduğunu ancak DLT konusuna dikkat etmediğini ve DLT konusuna Facebook tarafından dikkat edilmediği için bunun sonucunda kripto para biriminin gizlilik odaklı olmayabileceği, bunun da kripto para projeleri için kabul edilebilir bir sonuç olmadığını belirtti.

Weiss Ratings tarafından yapılan resmi olmayan açıklamada, kripto para birimi projesi için Facebook’un finans firmalarından onlarca üst düzey bilgi tecrübesi olan insanları işe aldığını ancak bu kimselere kripto para birimi projesinin gizlilik odaklı olarak geliştirilmesinin istenmediği için bunun büyük ve baştan aşağı sorun olabilecek olduğunu açıkladı.

Facebook, bir süredir kripto para projesi üzerinde çalışıyor. Henüz bir sonuç olmasa da Facebook kripto para projesinin dünyada kripto para fiyatlarını artırabilecek bir gelişme olabilecek olduğu, bunun ise sonuç olarak Facebook için hisse senetlerinin değerinin artmasında büyük bir rol oynayabilecek olduğu belirtildi. Kripto para projesi hakkında tam net bir tarih ise Facebook tarafından verilmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları