bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerWells Fargo & Company Kendi Kripto Parasını Çıkaracak, 2020'de Pilot Proje Test...

Wells Fargo & Company Kendi Kripto Parasını Çıkaracak, 2020’de Pilot Proje Test Edilecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

DLT tabanlı bir pilot kripto para projesinin 2020 yılında test edileceğini açıklayan Wells Fargo & Company şirketinden yapılan açıklamada daha önce başarı ile test edilen verilerin kullanılarak yeni bir testin gündeme geleceği ve kendi kripto para birimlerini çıkaracak oldukları açıklandı. JP Morgan’a rakip olarak çıkarılması beklenen Wells Fargo Coin ile ilgili olarak bir bilgi verilmezken, şirketin kendi kripto parasının JP Morgan’dan daha iyi olup olmayacağı, güvenlik ve gizlilik açısından nasıl özellikler sunacağı ve müşteriler dışında aracılar ve kripto para yatırımcıları tarafından kullanılıp kullanılmayacağı hakkında henüz kesin bir bilgi maalesef yok.

Kendi kripto para projesini test edecek şirket sayısı arttı

2020 yılında kendi kripto parasını test edecek şirketlerin sayısı 1 iken 2, 2 iken 3 oldu. Giderek daha fazla artması beklenen bu sayının şirketlerin daha çok kurumsal kimlik adı altında kripto para yatırımlarına ilgi duydukları ve kripto para birimlerinin kendi işlerini de büyük oranda kolaylaştırıp, tüm gücü kendilerinin parasal olarak kontrol edebilecek olması düşüncesinin olumlu geldiği çok net.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları