Haberler

Wells Fargo’dan Blockchain Firması Elliptic’e 5 Milyon Dolar Yatırım

Wells Fargo Stratejik Capital, Elliptic isimli Blockchain şirketine 5 milyon dolar yatırım yaptıklarını duyurdu.

Wells Fargo Stratejik Capital bölümünden yapılan açıklamada Blockchain firması olarak kayıtlı olan Elliptic’e yatırım yapıldığı kamuoyuna açıklandı. Yatırımın 5 milyon dolar tutarında olduğu, bu tutarın yatırım tutarı olarak ödendiği açıkladı. Bugüne kadar birçok farklı şirkette yatırımı olan şirket, bu adımı ile beraber daha fazla ‘ortaklık’ kurmuş oldu.

Şirket konu ile ilgili, “Şu anda, çoğu banka uyumlu borsalar ile kara para aklama veya yaptırım riski oluşturan borsalar arasında ayrım yapamıyor. Elliptic, bunun yerine riske dayalı bir yaklaşım benimsemelerine ve güvenli bir şekilde iş yapabildikleri kripto borsalarını tanımlamak için görüşlerimizi ve verilerimizi kullanmamıza olanak tanıyacak.” dedi.

Elliptic ise konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu