Haberler

WeToken Projesi Ponzi Çıktı!

WeToken isimli 200 binden daha fazla insanın kaydolduğu bir kripto para projesinde 1 milyar dolar ortadan kayboldu.

En az 7 kişi tarafından kurulduğuna inanılan, PlusToken ponzi-dolandırıcılık projesinde olduğundan daha farklı bir yapıda olduğu belirtilen WeToken projesinin ponzi çıktığı doğrulandı. Yapılan açıklamada, kısa süre içerisinde 1 yılda 200 binden daha fazla sayıda insanı gelir elde etme iddiaları ile kendisine çeken projenin aslında yatırımcıları bir bir yediği, bugün ise tamamen ponzi sisteminin Çin yargısının karşısında olduğu açıklandı.

200 binden daha fazla sayıda WeToken yatırımcısının bugünlerde paralarına ulaşamadıkları, bu sebeple özellikle bazı Çinli yatırımcıların çok büyük zorluklar içerisinde olduğu belirtildi.

  • 46 bin adet Bitcoin,
  • 2 milyon adet ETH
  • 292 bin adet Litecoin
  • 56.bin adet Bitcoin Cash ve
  • 684 bin adet EOS ponzi programı kapsamında çalındı.

Çin yargısı tarafından kısa süre içerisinde 1 milyar dolardan daha fazla para toplayan WeToken projesi hakkında nasıl bir karar verilecek olduğu ise şimdiden merak konusu oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu