bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerWhite House: Kripto Paralar Yasa Dışı Kimyasal Alımı İçin Kullanılıyor

White House: Kripto Paralar Yasa Dışı Kimyasal Alımı İçin Kullanılıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimleri hakkında uyarı bildirisi yayınlayarak gündeme gelen Beyaz Saray (The White House) kripto para birimlerinin kimyasal ürünlerin alımı ve satışında çok fazla kullanıldığını, bununla ilgili yetkili kurumların ve kişilerin çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı. Kripto para birimleri hakkında yapılan son açıklamada bunların uzun bir süreden beridir kimyasallar için aktif olarak alıcı ve satıcılar tarafından kullanıldığı, Beyaz Saray’ın konuyu çok yakından takip etmeye devam ettiği açıklandı. İnternet üzerinden ve real yaşamda kripto para birimleri ile uyuşturucu, ilaç ve benzer birçok maddenin satıldığı iddiaları da böylece iddia olmaktan çıkmış resmen kanıtlanmış oldu.

Bitcoin ve kripto para birimlerinin uyuşturucu ve benzer kimyasallar için kullanılıyor olmasının ardında yatan en büyük sebeplerden birisi gizli olmasında yatmakta. Eğer satıcılar ve alıcılar kendilerinin gizliliği için kripto para kullanıyor ise bu durumda daha fazla gizlenmiş oluyorlar ve herhangi bir baskın durumunda bile kanıt bulmak daha zor olabiliyor. Kripto paralar ile uyuşturucu alımı ve satımında genellikle Monero ve benzer kripto paralar kullanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları