blank
Bitcoin

Willy Woo: Bitcoin hala sağlıklı

Kripto para yorumcusu ve analisti ünlü Willy Woo, Bitcoin‘in çöktüğü ile ilgili ünlü ekonomistler tarafından yapılan açıklamaları kısmen doğrularken 2014 yılında yaşanan çöküş ile 2018 yılında yaşanan çöküş arasında bazı farklar olduğunu açıkladı. 2018 yılında kripto paralar arasında Bitcoin’in çok daha fazla iyi durumda olduğunu ve daha fazla sağlıklı görünüme sahip olduğunu açıkladı.

Willy Woo, kripto paraların büyük bir kısmının 2018 yılında çok kötü durumda olmadığını ama geçtiğimiz olumlu döneme oranla daha kötü durumda olduğunu doğruladı. Bitcoin için 2014 yılına oranla 2018 yılının çok daha iyi tamamlanmasını beklediğine değinen Willy Woo, bu senenin sonuna kadar yaşanacak gelişmeler konusunda ise kendisine sorulan sorulara yanıt vermemeyi tercih etti.

Bitcoin için kötü bir yıl olacak

2018 yılının Bitcoin için kötü bir yıl olacak olduğunu önceden tahmin eden birçok analist, kripto para sahibi olanların dikkatli olmasını ve iyi kararlar alarak hareket etmesi önerisinde bulunarak Bitcoin’in geçtiğimiz sene gibi bir performans göstermeyecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 2019 yılında nasıl olacak olduğu konusu ise hala gizemini korumakta.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu