bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinWilly Woo: Bitcoin hala sağlıklı

Willy Woo: Bitcoin hala sağlıklı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yorumcusu ve analisti ünlü Willy Woo, Bitcoin‘in çöktüğü ile ilgili ünlü ekonomistler tarafından yapılan açıklamaları kısmen doğrularken 2014 yılında yaşanan çöküş ile 2018 yılında yaşanan çöküş arasında bazı farklar olduğunu açıkladı. 2018 yılında kripto paralar arasında Bitcoin’in çok daha fazla iyi durumda olduğunu ve daha fazla sağlıklı görünüme sahip olduğunu açıkladı.

Willy Woo, kripto paraların büyük bir kısmının 2018 yılında çok kötü durumda olmadığını ama geçtiğimiz olumlu döneme oranla daha kötü durumda olduğunu doğruladı. Bitcoin için 2014 yılına oranla 2018 yılının çok daha iyi tamamlanmasını beklediğine değinen Willy Woo, bu senenin sonuna kadar yaşanacak gelişmeler konusunda ise kendisine sorulan sorulara yanıt vermemeyi tercih etti.

Bitcoin için kötü bir yıl olacak

2018 yılının Bitcoin için kötü bir yıl olacak olduğunu önceden tahmin eden birçok analist, kripto para sahibi olanların dikkatli olmasını ve iyi kararlar alarak hareket etmesi önerisinde bulunarak Bitcoin’in geçtiğimiz sene gibi bir performans göstermeyecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatının 2019 yılında nasıl olacak olduğu konusu ise hala gizemini korumakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları