Bitcoin

Willy Woo’dan Çarpıcı Bitcoin Tahmini!

Woo'ya göre Bitcoin'in 135 bin dolara çıkması gayet mümkün.

Başarılı kripto tahminleriyle tanınan Willy Woo’dan Bitcon ile ilgili önemli açıklamalar geldi. Woo’ya göre Bitcoin’in 135 bin dolara çıkması gayet mümkün çünkü sektörün dev kripto para birimini 100 bin dolara taşıyacak boğa piyasası çok önce başladı.

Ünlü analist Bitcoin’in blok ödülü yarılanmasının her 4 yılda bir görüldüğü gibi inişli çıkışlı şekilde seyrettiğini ve çok yakında Bitcoin’in rekor seviyelere ulaşacağını iddia etti.

BTC yükselişinin boğa piyasasının ne kadar süreceğiyle doğrudan ilişkisi olduğunu belirten Woo, söz konusu yükselişin 100 bin doları da 250 bin doları da görebilecek potansiyelde olduğunu sözlerine ekledi.

Woo, söz konusu tahminlerini Bitcoin fiyatının kümülatif ortalamasını ölçüt alarak yaptığını belirtti ve fiyatın kümülatif ortalamasının 35 katına kadar çıkabileceğini, şu an için en iyimser tahminin 135 bin dolar civarında olduğunu söylemenin yerinde olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu