Haberler

Wuhan Belediyesi’nden Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya Şükran Geldi

Tüm dünyanın gündemine oturan corona virüsü salgınıyla mücadele için birçok ülke ve şirketten yardım yağmaya devam ediyor.

Tüm dünyanın gündemine yerleşen ve en çok da Çin’de etkili olan “corona virüsü” ile mücadeleler devam ederken Çin’in Wuhan Belediyesi, Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya virüsle mücadelede gösterdiği çabalar için teşekkür etti.

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı korkutan “corona virüsü” ile ilgili elde edilen son verilere göre 20.613 kişi virüsten etkilenmiş durumda. Şimdiye dek 427 kişi yaşamını yitirirken 657 kişi de tedavi edildi.

Çin hükumeti virüsle başa çıkmak için karantina, vize işlemlerini durdurma, uluslararası uçuşları durdurma gibi pek çok önlem aldı. Söz konusu virüsten Çin haricinde birçok ülke de etkilendi. Bu yüzden tüm dünya alarm moduna girdi. Bu noktada Çin’e Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkeden yardım yağmaya devam ediyor.

Ayrıca birçok şirket de ülkeye yardımlarda bulunuyor. Kripto para borsası Binance de Çin’e yardım eden ülkeler arasında yer aldı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao bir süre önce söz konusu salgınla mücadele etmek amacıyla Çin’e 1.5 milyon dolarlık bağışta bulunacaklarını duyurmuştu. Şirket bununla da kalmamış, bölgeye destek kamyonu da yollamıştı.

Wuhan Belediyesi de Changpeng Zhao nezdinde Binace’e yaptıkları yardımlardan ötürü bir teşekkür mektubu göndererek şükranlarını dile getirdi. İlgili teşekkür mektubunu Twitter hesabından yayınlayan Zhao, herkesi virüsle mücadele etmeye davet etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu