Kripto Para

XML İçin Balina Uyarısı

Stellar için yeni uyarı.

IBM’in yeni blok zinciri lansmanı ve Stellar’ın IBM ile bu yeni sınır ötesi ödeme portalı üzerindeki işbirliğindeki gelişmeleri takip edenler için çok ilginç bir haber var gibi görünüyor.

Stellar kısa bir süre önce, World Wire’ın lansmanı ile 72 ülkede toplu olarak faaliyet gösteren altı uluslararası bankayla ortak olacağını açıklamıştı. Bu, XLM’ye yatırım yapmak için piyasada bir çılgınlık yarattı gibi görünüyor.

Twitter’daki bazı kullanıcılar tarafından XLM ile ilgili çok sayıda önemli aktarım fark eden bir balina uyarısı yapıldı. XLM’nin yeni işbirliğinin, insanların kripto para birimine istemelerinin nedeni olduğu söyleniyor. ‘Balina Uyarısı’ adını taşıyan heyecan verici bir hesap, bu büyük aktarımları tespit eden ilk sayfalardan biriydi.

İlk işlemde, 20.03.2009 tarihinde 1 milyar XLM bilinmeyen bir cüzdanına devredilmiştir. İkinci işlem M-cüzdan GDQP’den başlamış ve GDKI’den GDQP’ye gönderilmiştir. Transfer, ilk transferden sadece iki dakika sonra 1.000.000.331 XLM’nin gönderildiğini ortaya çıkarmıştır.

Stellar web sitesi GDKI cüzdanının 43 milyardan fazla XLM’ye sahip en zengin XLM cüzdanı olduğunu belirtti. Bu işlemlerin ikisi de 11 milyon dolar civarındaydı. Bir kullanıcı bu ani akışı tartışarak yorumladı.

GDQP, ilk işlemi alan cüzdan Coinbase’de zaten listelenmiştir ve şu anda 39.9999 XLM tutarındadır. Gönderen GDKI ise 10 Ağustos 2016 tarihinde oluşturulmuş ve 47.364 milyar XLM bakiye göndermiştir.

Stellar, sınır ötesi ödeme portalında IBM ile işbirliği yaptıkları için Ripple ve XRP’ye karşı güçlü bir mücadele kuracak, bu etkinliğin sonucunu görmek ilginç olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu