Kripto Para

XRP Fiyatı 0.25 Dolara Yükselirken Bitcoin 8.000 Dolarda Kaldı

XRP fiyatı Pazar günü 0.22 dolar sınırına kadar gerilemesinin ardından 0.25 dolar seviyesine yükseldi.

Piyasalar son dönemde kırmızıdan yana bir tercih çiziyor. Bitcoin fiyatı 8.000 dolar seviyesine bir çıkıyor, bir iniyor. Altcoin pazarında da durum pek farklı değil, kripto para birimlerinin değeri sürekli olarak azalıyor ve kripto para birimi yatırımcıları beklemedikleri kadar sorunlar ile karşı karşıya ve kayıplar ile karşı karşıya kalıyorlar. XRP fiyatındaki son yaşananlar ise Bitcoin’e göre daha olumlu bir çizgi çizmekte. 0.22 dolardan 0.25 dolara yükselen XRP yatırımcılarına 0.33 dolarda düşüş yaşadığı için büyük bir kazanç kaybı yaratırken, yatırımcılar ne zaman fiyatın beklenen seviyeye yükselecek olduğunu merak ediyor. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği hakkında soru işaretleri bu dönemde daha fazla olsa da analistler bu dönemde beklediklerinden farklı gelişmelerin olabilecek olduğunu düşünüyor.

XRP satın almanın zamanı mı?

Bu zamanda XRP satın almak kısa vadede yatırımcılara daha fazla zarar olarak geri dönebilir ve kripto para birimi yatırımcıları orta ve uzun vadeli XRP yatırımı yapmaktan yana tercihlerini kullanmalılar. Bir süre sonra XRP fiyatının eski 0.48 seviyesi beklentilerini yakalaması mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu