XRP

XRP Fiyatında 0.20 Dolar Çanları Çalıyor!

0.23 dolardan alıcı arıyor.

Ripple’ın kripto para birimi XRP’de son dönemde diğer çok sayıda altcoin kripto para biriminde olduğu gibi düşüş çanları çalmaya devam ediyor. Çok sayıda kişi yakın zamanda düşüşün devam edip etmeyeceği konusunda soru işaretlerine yanıt ararken, bazı kimseler ise 0.23 dolardan alıcı bulan fiyatın daha fazla düşmeyecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatı 10.000 dolar sınırından hafif yüksekte 10.200 dolar seviyesinde hareket ederken, Ethereum’da ise dün gece saatlerine oranla çok az yükseliş görülüyor.

XRP’de dün 0.24 dolar seviyesi ortalaması görülürken, bugün 0.23 dolara düşüş olması özellikle bazı yatırımcıların aklında “acaba 0.20 dolar ve altına mı düşecek?” endişesine sebep olmaya başladı. Bazı XRP yatırımcıları varlıklarını sattıklarını ve daha büyük düşüş olabileceğini iddia ederken, bazıları ise satamadıklarından yakınmaya devam ediyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu