XRP

XRP Fiyatında 0.24 Dolar Beklentisi Giderek Artıyor

Analistler son günlerde 3. büyük kripto para konumundaki XRP ile ilgili yeni iddialar öne sürdüler.

3. büyük kripto para birimi olarak tanınan XRP, yatırımcılarına kısa vadede beklenenden daha kötü bir süreç yarattı ve yaratmaya bu gidişle devam edecek gibi görünüyor. Kripto para birimi yatırımcıları, kısa süre içerisinde binlerce dolar değerindeki yatırımların ne kadar süre sonra daha çok fiyat artışları göreceğini düşünürken, 0.24 dolar iddiası XRP yatırımcılarında umut ortaya çıkardı.

Binlerce XRP yatırımcısı, Bitcoin sert düşüş yaşamadığı sürece bu dönemde altcoinlere para akacağını ve XRP’nin de yükselişler yaşayacağını düşünüyor.

Bitcoin’de yaşanan fiyat değişimlerinin 9.700 dolara kadar yükseliş göstermesinden sonra 8.700 dolar ve 7.400 dolar yönünde hareket etmesi beklenirken, olası bir BTC fiyatı düşüşü gözlemlenmez ise XRP’nin 0.24 doları bulmasına sıcak bakıldığı duyuruldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu