XRP

XRP Fiyatının 0.17 Dolar Seviyesinde Olması 0.15 Endişesini Artırdı

XRP fiyatı son dönemde 0.17 dolardan kendisine yeni alıcı arıyor.

Bitcoin fiyatı son birkaç gündür dengesiz hareket edip değer kaybederken, arkasından tüm kripto para birimlerini de düşürdü. Fiyat açısından en çok değer kaybedenler arasında her zaman olduğu gibi en büyük altcoinler vardı ve bunların ardında son dönemde yatırımcılarının tepkisini çok fazla çeken XRP birinci sırada oldu.

0.20 dolara düşmesinin ardından 0.19 dolara, ardından ise 0.18 dolar ve şimdi ise 0.17 dolar seviyesine doğru gerileyen XRP’nin yatırımcıları üzerinde bir baskı kurduğu ve zarara uğrattığı çok açık bir şekilde görülmekte.

Çok fazla düşüş yaşanmasına rağmen bazı XRP yatırımcıları son 3 yıldır XRP’nin peşinde koşmaya devam ederken, bu düşüşlerin 0.15 dolara kadar düşüş yaratıp yaratmayacağı merak konusu. Bazı XRP yatırımcıları bu gidişle 0.00 dolar iddialarının gerçek olabileceğini, ancak öncesinde 0.11 dolar seviyesinin görülmesi gerektiğine değinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu