XRP

XRP Yatırımcılarının Beklediği Binance Güncellemesi Tamamlandı!

Binance, wXRP entegrasyonunu tamamladı.

Kripto para sektörü 2021 yılında genel bir DeFi entegrasyonu ile tanıştı ve merkeziyetsiz finans sektörü kesinlikle uzun yıllar daha aktif olmaya devam edecek. Ethereum‘un (ETH) liderlik ettiği bu DeFi entegrasyonunda geride kalan projeler ise nispeten olumsuz performanslar sergiledi. XRP de bunlardan birisi olsa da yatırımcılar için en azından artık bir alternatif kullanım yolu mevcut.

Wrapped Bitcoin Sonrası XRP de Geldi

Ethereum ağındaki DeFi dünyasına ulaşabilmek için Bitcoin’in wrapped yani Ethereum ağındaki versiyonu uzun süre önce piyasaya sürülmüştü. Wrapped Bitcoin (wBTC) sonrasında birçok farklı kripto para projesi benzer adımlar attı ve şimdi sıra XRP’ye gelmiş gibi gözüküyor. XRP geliştiricilerinin duyurduğu wXRP entegrasyonu ise bugün itibarıyla tamamlandı ve Binance de bunu kabul etti.

İlgili Haber
DeFi Protokolleri İlk Çeyrekte Bitcoin'i (BTC) Bile Geçmeyi Başardı!

Binance kripto para borsası tarafından yapılan duyurda, wXRP entegrasyonunun tamamlandığı ve para yatırma işlemlerinin artık açık olduğu vurgulandı.

Ticari hacme göre en büyük kripto para borsası tarafından yapılan açıklamada, wXRP yatırma ve çekme işlemlerinin açıldığı vurgulandı. Binance, yatırımcılara XRP ve wXRP cüzdan adresleri arasında karışıklık yaşamamaları için uyarıda bulundu ve wXRP’nin Ethereum tabanlı bir cüzdan adresine sahip olduğunu belirtti.

Binance buna ek olarak wXRP para yatırma işlemlerinin direkt olarak XRP olarak kullanıcıya yansıtılacağını ve alım satıma hazır olacağını vurguladı. Bu adım ile birçok XRP yatırımcısının ek Ethereum ağı özelliklerinden faydalanması mümkün olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu