XRP

XRP Yeniden Coinbase’de Listelenecek mi? Haber Şimdiden Fiyatlandı!

XRP'nin Coinbase'de listeleneceği haberi fiyatı harekete geçirdi.

Ripple’a açılan menkul kıymet davası XRP fiyatının tepetaklak olmasına yol açtı. XRP fiyatı bu haber ve devamında gelen borsaların delist gelişmeleri ile 0,20 doların bile altına düştü. Fiyatın bu düşüş sonrasında ise kademeli olarak yükselişe geçtiği gözlerden kaçmadı.

XRP Fiyatı 0,60 Doların Üzerine Çıktı

Şimdi ise dava öncesi seviyenin de üzerine çıkan XRP, 0,63 dolardan işlem görmekte. Son 24 saat içerisinde %7 yükseliş elde eden XRP’nin bu yükselişinin arkasında ise dava ile ilgili bir gelişme ve Coinbase söylentisi yer alıyor olabilir. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase’e çok geç giriş yapan XRP, bunun keyfini çıkartamadan delist edilmişti.

Şimdi ise Twitter’da dolanan bir gelişmeye göre Coinbase Pro üzerinde XRP’nin yeniden listelenmesi için çalışmalar başlamış olabilir. XRP topluluğunun önde gelen isimlerinden Krish’in paylaştığı bilgiye göre Coinbase Pro’nun API sayfasında XRP ile ilgili yenilikler yer alıyor. XRP’nin listelenmesi öncesi böyle bir değişiklik yapıldığı savunulsa da henüz Coinbase cephesinden bununla ilgili netlik gelmedi.

XRP fiyatının ise buna rağmen son 7 günde %10 yükselmesinin arkasındaki temel gelişme bu olabilir. XRP/USD teknik analizine göre ise fiyatı bekleyen zorlu direnç 0,83 dolar olacak. 0,83 doların kırılması ve Coinbase haberinin gelmesi aynı HOT ve BTT benzeri bir FOMO oluşmasını sağlayabilir. Böyle bir durumda 1 dolar bile yatırımcılar için yeterli bir satış noktası olmayacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu