AnalizEthereum

XRP’den Sonra Sıra Ethereum’da (ETH) mı? Ünlü Analistten Dikkat Çeken Tahmin

Galaxy, Ethereum tahminini açıkladı.

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP, son 48 saat içerisinde %140’a yakın yükseliş elde ederek eski FOMO dolu günlerine döndü. XRP/USD işlem çiftinin yeniden 0,65 dolar seviyelerine kadar çıkmasının arkasında birden fazla sebep var. İlginç olan durum ise bütün piyasa yerinde sayarken XRP fiyatının rekor kırması oldu.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Uçuyor! Ünlü Analistler Yükseliş Sebebini ve Kritik Hedefleri Açıkladı

XRP Sonrasında Sıra Ethereum’un

En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum ise bu sansasyonel yükseliş karşısında yerinde saymaya devam ediyor. ETH/USD işlem çifti son 24 saat içerisinde %1 gerileyerek 1.329 dolara çekildi. Önde gelen bir kripto para analisti ise Ethereum için de heyecan dolu günlerin yakın olduğunu belirtti.

Analist Galaxy, ETH grafiğine bakarak olası bir zirve noktanın böyle gözükmeyeceğini vurguladı. Analiste göre 1.326 dolar seviyesinde işlem gören ETH için 2.000 dolar altında kalınan günler sayılı.

ETH İçin Hedef 2.000 Dolar

Galaxy, ETH fiyat grafiği üzerinden yaptığı tahmininde 1950 dolara ve net bir şekilde 2.000 dolara işaret etti. ETH’nin şu an konsolidasyon döneminde olduğu ifade eden Galaxy aslında haklı olabilir.

XRP fiyatı da neredeyse 2 hafta konsolidasyon yaşadıktan sonra tam anlamıyla patlama yaşadı ve değerini %140 arttırdı. ETH için benzer bir durumun yaşanması ise fiyatı 3.000 dolara kadar taşıyabilir. Galaxy nispeten daha ılımlı bir tahmin yaparak yakın zamanda 2.000 dolar üstünde ETH fiyatına tanıklık edebileceğimizi belirtti.

ETH fiyatı tüm zamanların rekorunu kırsa da psikolojik direnç olarak görülen 1.500 doların üstünü göremedi ve bekleyiş artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu